Lato w mieście

Lato w mieście

Jak się mieszka w takiej aglomeracji jak ja – to aż chce się wyjechać gdzie na weekend, żeby złapać trochę powietrza. A co dopiero w kwestii wakacji? Nie wyobrażalne jest zostać całe lato w mieście – bo człowiek nie odpocznie w tym zgiełku. Nawet jeśli się mieszka na obrzeżach – nawet jeśli ma się ogród i z okna nie widzi się głównej ulicy – jednak codzienne przebywanie w tym smogu i smrodzie miejskim – nie należy do przyjemności.

Obecnie – w dobie tak tanich biletów lotniczych i tak naprawdę zmniejszenia się świata, dzięki szybkości podróżowania – wyjazd na weekend – nawet bardzo daleko – nie jest trudny. Ba – można by powiedzieć – że często bliżej jest (a właściwie łatwiej i szybciej) polecieć gdzieś dalej – niż wybrać się w podróż 500-600 km od siebie samochodem czy pociągiem. Tak to oto tanie linie lotnicze zrewolucjonizowały świat – dając ludziom możliwość taniego i szybkiego podróżowania.

Dlatego też jak człowiek chce się wybrać z miasta -to może wcześniej zaplanować wyjazd i kupić za grosze bilety w jakieś ciekawe miejsce. W ten sposób – po 1 – wyrywasz się ze swojej aglomeracji, a po 2 – poznajesz świat i różne kultury. Warto 😉